Jak wybrać używane auto?

samochód używany marki VolvoZakup używanego auta wielu kierowcom kojarzy się z drogą przez mękę. Nic dziwnego – wielu sprzedawców pod przykrywką sprawnych pojazdów sprzedaje złomy wymagające szeregu napraw i znacznego wkładu finansowego. Dla kierowcy z ograniczonym budżetem kupno takiego koszmaru motoryzacyjnego często jest strzałem w kolano. Dlatego rozglądając się za używanym pojazdem, warto postawić na gwarancję najwyższej jakości i standardy, jakie oferuje program Volvo Selekt.

Samochody używane Olsztyn

Olsztyn jest jednym z miast, w których działa serwis Volvo oferujący wyżej wspomniany program. Jest to ratunek dla kierowców, którzy przy ograniczonym, budżecie wciąż oczekują, że zakupione przez nich auto będzie w idealnym stanie technicznym. Program Volvo Selekt gwarantuje spełnienie najwyższych standardów bezpieczeństwa, sprawności i wyglądu zakupionego pojazdu.

Jak działa Volvo Selekt?

Jest to program przede wszystkim chroniący kierowcę. Dostaje on gwarancję, że za atrakcyjną cenę kupuje auto o niewielkim, nieprzekraczającym 150000 km, przebiegu i nie starsze niż 5 lat. Dostaje on możliwość wykupienia ubezpieczenia pokrywającego koszty napraw, pomocy drogowej czy też szansę wymiany samochodu. Warto wspomnieć, że serwisanci Volvo przed sprzedażą pojazdu wykonują ponad 100 testów diagnostycznych, by upewnić się, że w ręce kierowcy trafia auto perfekcyjne. Oprogramowanie samochodu jest aktualizowane do najnowszej wersji.

Podsumowując, zakup samochodu używanego nie musi być męczarnią. Jedna wyprawa do uznanego serwisu wystarczy, by przekonać się, że oferowane tam samochody są spełnieniem marzeń każdego kierowcy.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Salon samochodowy. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *