Volvo S60 – fantastyczne auto dla wymagających

volvo s60Piękny i niezawodny samochód od marki Volvo to doskonały wybór dla każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta. Auta tej marki znane są na całym świecie z wysokiej jakości wykończenia, bezpieczeństwa oraz niezawodności.

Krótka historia marki Volvo

Volvo o szwedzka firma produkująca samochody, która znana jest na całym świecie. Powstała w 1927 roku, a jej pierwszym modelem był OV4 czyli popularny Jacob. Obecnie siedziba firmy mieści się w Goteborgu, jednak firma posiada fabryki w 19 krajach, a także działa na ponad 180 rynkach na całym świecie. Główną koncepcją, jaka przyświecała głównym założycielom marki czyli Gustafowi Larsonowi i Assarowi Gabrielssonowi było dostarczenie na rynek samochodu, który byłby idealnie dostosowany do szwedzkich dróg i skandynawskiego klimatu. Dlatego właśnie firma w głównej mierze postawiła na wysoką jakość oraz niezawodność konstrukcji samochodów.

Volvo S60 – samochód inny niż wszystkie

Model volvo S60 stanowi doskonały wybór dla wszystkich osób, które oczekują komfortowej i bezpiecznej jazdy, fantastycznego designu oraz nieco luksusu. Model ten nie tylko zapewnia bardzo dużą wygodę zarówno kierowcy jak i pasażerom, ale również doskonale się prowadzi i jest bardzo bezpieczny dzięki nowoczesnym urządzeniom, jakie zostały w nim zainstalowane. Na szczególną uwagę zasługuje przede wszystkim asystent parkowania, który mierzy dane miejsce parkingowe, przejmuje kierownicę i parkuje auto. Ponadto znacznym udogodnieniem jest także tempomat adaptacyjny, który dostosowuje prędkość i odległość od poprzedzających samochodów, a także aktywne światła drogowe, które same się zmieniają i kierowca nie musi pamiętać o ich przełączaniu.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Salon samochodowy. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *